Novinky a akce

Na přání našich zákazníků jsme od 10.9. 2018 upravili provozní dobu naší pizzerie THD.

Produkty Ben @ Jerry's jsou superprémiové, "typicky americké" zmrzliny bohaté na netradiční a vysoce kvalitní ingredience, které dohromady nabízejí neodolatelné kombinace příchutí.

Zobrazit nabídku zmrzlin

Příjmeme brígádníka - VPP: Pizza Maker (příprava, prodej pizzy)

Platí každé úterý pro rozvozy i na provozovně !!! Při zakoupení 4 velkých pizz o průměru 45 cm, dostaneš tu nejlevnější zdarma.

Akce platí každý den na provozovně i rozvoz. Párty set za zvýhodněnou cenu se slevou až 30% získáš při zakoupení čtyř libovolných pizz o průměru 45 cm z naší nabídky. Párty set obsahuje 4ks pizz o průměru 45 cm(včetně krabice) a libovolné 2 lahve vína z nabídky.

Akce platí každý den na provozovně i rozvoz. Párty set za zvýhodněnou cenu se slevou až 40% získáš při zakoupení čtyř libovolných pizz o průměru 45 cm z naší nabídky. Párty set obsahuje 4ks pizz o průměru 45 cm(včetně krabice),1 ks Finlandia vodky 1l a 2ks energy drink 0,5l.

Akce platí každý den na provozovně i rozvoz. Párty set za zvýhodněnou cenu se slevou až 40% získáš při zakoupení čtyř libovolných pizz o průměru 45 cm z naší nabídky. Párty set obsahuje 4ks pizz o průměru 45 cm(včetně krabice),1 ks Jim Beam 1,0l a 2ks Pepsi-Cola pet 1,0l.

Každé pondělí a středu od 11.00 – 13.00, po zaplacení částky 119,- Kč / osoba, obdrží zákazník nápoj z produkce Pepsi 0,3l a může na provozovně sníst libovolné množství osminek.

Ke každé objednávce nad 500 Kč obdržíte láhev sektu zdarma

Pořádně živo bylo minulý týden ve čtvrtek v pizzerii Pizza Expres v Kauflandu. Čtenáři Trutnovinek tam pekli pizzu, kolemjdoucí ji ochutnávali a hodnotili, která je ta nej.

Chcete vidět, jak se vyrábí Vaše pizza. Není nic jednoduššího. Podívejte se na video...

Platí každou neděli a po celý den. Při zakoupení 2 velkých pizz má zákazník nárok na 1 velkou pizzu zdarma.

Ve dnech Po – Čt od 15.00 - 16.00, mohou zákazníci využít akce nákupu libovolné velké pizzy ze standardní nabídky za cenu pouze malé pizzy.